Kdo jsme?

(Je to tak TAJEMNÉ...)

Jsme hudební (obvykle říkáme ,,hudební", ale nevím jestli se tomu co provozujeme dá říkat hudba) skupina 5 holek, které skládají písně a parodie a natáčí své vlastní ,,filmy."

Naše skupina se skládá z Kikiny, Anežky, Štěpánky, Elišky a Lídy. Dohromady K.A.Š.E.L. (Dříve jen K.A.Š.E.)

Naši skupinu zná již dost lidí, přinejmenším z našeho okolí, a doufáme že se naše tvorba zalíbí i dalším návštěvníkům tady.

 

Nečekejte od nás hlasy, se kterými máme šanci vyhrát superstar, žádné profesionální nahrávací studio, žádné smysluplné a dokonalé texty písní, ani nejsme žádné zvlášť sexy krasavice.

Jediné co máme je nakřáplý foťák, naše (nakřáplé) mozky a občas cizí písnička, co se nám náhodou připlete do cesty. (A dopadne to s ní špatně. ;))

Na skládání textů a melodií písní se podílíme víceméně všechny, a v našich videích uzříte hrát také na střídačku všechny členky mimo Elišky, která natáčí.

Naše tvorba se ti nemusí líbit, hlavní je to, že nás to baví!

Ale pokud by se ti přecejen líbila, budeme vždy rády za všechny pozitivní ohlasy. :)

 

 

 

PS: Některé písničky nebo videa se ti možná budou zdát trochu morbidní, nechutné, anebo jako úplná blbost a o ničem. Jo, je to tak. Ale není to v tom, že bychom se vyžívaly v nějakých vraždách apod., spíš si z toho děláme srandu. :D

 

PPS: Pokud narazíš na něco, co tě šokuje, opusť nebezpečnou stránku a oznam to dospělému, kterému věříš. (Viz. pravidla bezpečného internetu)